Parish Council

July 1, 2021 – June 30, 2022
Cyndi Truxillo, Chairman
Ron Bambury,  Vice Chairman
Mike Pristas, Secretary

Term Expires June 2022

       
Chris Emsley
Rochelle Goodrich
Paul Harvey
Cyndi Truxillo

Term Expires June 2023

Mike Meier
Pat Tompkins
Ron Bambury
Mike Pristas

Term Expires June 2024

       
Andrew Kubovcik
Dennis Maulding
Margaret Thompson
Rich Wood

Additional Representatives

Pam Wilgus
Finance Council
Chair
Alex Shuflat
Knights of Columbus
Grand Knight
Chris Carmody
Liturgy
Chair
Katie Fuson
Volunteer/
Stewardship
Chair
Jennifer Freeman
Parish Life
Chair
AJ Kelleher
Social Ministry
Chair
Steve Restaino
Building Committee
Chair

Hannah Tanega
Youth Representative
Ben Blossey
Youth Representative

 

Comments are closed.